Uwaga !

W związku z licznymi prośbami trenerów wprowadza się do zawodów w dniu 21.01 odbywających się  w Kaliszu, konkurencję 60 płotki młodziczek (odbędzie się tylko jeden bieg, nie będzie finału tej konkurencji).

        Przedstawiamy Regulaminy WZLA Halowych Mistrzostw Wielkopolski młodzików (14.01) oraz juniorów młodszych i juniorów (21.01), które odbędą się w Kaliszu w hali  OSRiR w Kaliszu,  przy ul. Łódzkiej 19.  Zawody w obydwóch  przypadkach  rozpoczynają się rywalizacją w chodzie o godz. 10.30. W ramach Mistrzostw Wielkopolski odbędą się również mityngi (14.01 oraz 21.01).

uks-12-kalisz

Zgłoszenia pod adresem mailowym: walczak48@interia.pl  (brak zgłoszeń przez dom-tel). W dniu zawodów zapisy nie będą przyjmowane.

Proszę dokładnie zapoznać się z Regulaminami imprez, gdyż opłaty startowe 14.01 oraz 21.01 różnią się.

Regulamin  WZLA Halowych Mistrzostw Wielkopolski młodzików (14.01) –  regulamin-hmwmmityng

Regulamin  WZLA  Halowych Mistrzostw Wielkopolski juniorów i juniorów młodszych (21.01) – regulamin-mwwjmityng

UWAGA zmiana dojazdu do hali LA !

Ze względu na remont stadionu, bezpośredni wjazd oraz parking przy hali  lekkoatletycznej są zamknięte dla samochodów osobowych i autobusów (można dojść pieszo). Najbliższe parkingi znajdują się na ul. Łódzkiej 29 przy stadionie oraz przy basenie OSiR. W pierwszym przypadku jest to następny wjazd w prawo po wjeździe na halę la. W drugim przypadku, na wysokości budynku OSiR zjazd w prawo na światłach przed stacją paliw Orlen.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.