Już za 2 dni rozpocznie się największe tegoroczne lekkoatletyczne święto – Mistrzostwa Świata w Londynie.

Do Reprezentacji Polski powołano 4 zawodników z wielkopolskich klubów:

Joanna Fiodorow – rzut młotem – OŚ AZS Poznań – trenerka Malwina Sobierajska-Wojtulewicz
Anna Jagaciak-Michalska – trójskok – OŚ AZS Poznań – trener Jarosław Jagaciak
Patrycja Wyciszkiewicz – 4x400m – OŚ AZS Poznań – trener Edward Motyl
Tymoteusz Zimny – 4x400m – MKS Baszta Szamotuły – trener Roman Wiśniewski

Poniżej program startów:

Program MŚ w lekkoatletyce 2017
Dzień 1 (4 sierpnia)
Sesja wieczorna
20:00 100m M preel
20:20 dysk M el. Gr A Małachowski, Urbanek
20:30 w dal M el Jaszczuk
20:35 1500m K el Ennaoui
20:45 tyczka K el
21:20 100m M el
21:45 dysk M el. Gr B Małachowski, Urbanek
22:20 10000m M F
Dzień 2 (5 sierpnia)
Sesja popołudniowa
11:00 kula M el. Gr A Bukowiecki, Haratyk, Szyszkowski
11:05 100m ppł K 7bój
11:35 młot K el. Gr A Włodarczyk, Fiodorow, Kopron
11:45 400m M el Omelko
12:00 trójskok K el Jagaciak-Michalska
12:30 w dal K 7bój
12:45 100m K el Swoboda
13:05 młot K el. Gr B Włodarczyk, Fiodorow, Kopron
13:45 800m M el Kszczot, Lewandowski, Rozmys
Sesja wieczorna
20:00 kula K 7bój
20:05 100m M 1/2 F
20:25 dysk M F ew. Małachowski, Urbanek
20:35 1500m K 1/2 F ew. Ennaoui
21:05 w dal M F ew. Jaszczuk
21:10 10 000m K F
22:00 200m K 7bój
22:45 100m M F
Dzień 3 (6 sierpnia)
Sesja popołudniowa
11:00 w dal K 7bój
11:05 3000m pprz M el Zalewski
11:40 tyczka M el
11:55 maraton M F
12:05 400m ppł M el Dobek
12:45 oszczep K 7bój gr. A
12:55 400m K el Baumgart, Święty, Dąbrowska, Hołub
14:00 oszczep K 7bój gr. B
14:15 110m ppł M el Czykier
15:00 maraton K F Kowalska, Trzaskalska
Sesja wieczorna
20:00 tyczka K F
20:05 oszczep K el gr. A Witek
20:10 100m K 1/2 F ew. Swoboda
20:40 400m M 1/2 F ew. Omelko
21:10 110m ppł M 1/2 F ew. Czykier
21:30 oszczep K el gr. B Witek
21:35 kula M F ew. Bukowiecki, Haratyk, Szyszkowski
21:40 800m K 7bój
22:15 800m M 1/2 F ew. Kszczot, Lewandowski, Rozmys
22:50 100m K F ew. Swoboda
Dzień 4 (7 sierpnia)
Sesja wieczorna
19:30 200m M el
19:35 trójskok M el
20:00 młot K F ew. Włodarczyk, Fiodorow, Kopron
20:30 400m ppł K el Linkiewicz
21:20 400m ppł M 1/2 F ew. Dobek
21:25 trójskok K F ew. Jagaciak-Michalska
21:55 400m K 1/2 F ew. Baumgart, Święty, Dąbrowska, Hołub
22:30 110m ppł M F Czykier
22:50 1500m K F ew. Ennaoui
Dzień 5 (8 sierpnia)
Sesja wieczorna
20:20 oszczep K F ew. Witek
20:30 200m K el Kiełbasińska
20:35 tyczka M F ew. Wojciechowski, Lisek
21:35 400m ppł K 1/2 F ew. Linkiewicz
21:40 kula K el Guba, Kardasz
22:10 3000m pprz M F ew. Zalewski
22:35 800m M F ew. Kszczot, Lewandowski, Rozmys
22:52 400m ppł M F ew. Omelko
Dzień 6 (9 sierpnia)
Sesja wieczorna
20:05 3000m pprz K el
20:10 w dal K el
20:20 młot M el gr. A Fajdek, Nowicki
21:05 5000m M el
21:25 kula K F ew. Guba, Kardasz
21:50 młot M el gr. B Fajdek, Nowicki
21:55 200m M 1/2 F
22:33 400m ppł M F ew. Dobek
22:50 400m K F ew. Baumgart, Święty, Dąbrowska, Hołub
Dzień 7 (10 sierpnia)
Sesja wieczorna
19:30 5000m K el
20:05 oszczep M el gr. A Krukowski
20:10 skok wzwyż K el Lićwinko
20:25 800m K el Cichocka, Jóźwik
21:20 trójskok M F
21:25 1500m M el Lewandowski, Rozmys
21:35 oszczep M el gr. B Krukowski
22:05 200m K 1/2 F ew. Kiełbasińska
22:35 400m ppł K F ew. Linkiewicz
22:52 200m M F
Dzień 8 (11 sierpnia)
Sesja popołudniowa
11:00 100m M 10bój
11:10 dysk K el gr. A
11:45 100m ppł K el
12:05 w dal M 10bój
12:15 skok wzwyż M el Bednarek
12:35 dysk K el gr. B
13:55 kula M 10bój
Sesja wieczorna
18:00 skok wzwyż M 10bój
20:05 100m ppł K 1/2 F
20:10 w dal K F
20:35 800m K 1/2 F ew. Jóźwik, Cichocka
21:10 1500m M 1/2 F ew. Lewandowski, Rozmys
21:30 młot M F ew. Fajdek, Nowicki
21:45 400m M 10bój
22:25 3000m pprz K F
22:50 200m K F ew. Kiełbasińska
Dzień 9 (12 sierpnia)
Sesja popołudniowa
11:00 110m ppł M 10bój
11:35 4x100m K el
11:55 4x100m M el
12:00 dysk M 10bój
12:20 4x400m K el Polska
12:50 4x400m M el Polska
13:20 dysk M 10bój
14:30 tyczka M 10bój A
15:15 tyczka M 10bój B
Sesja wieczorna
18:30 oszczep M 10bój A
19:55 oszczep M 10bój B
20:05 skok wzwyż K F ew. Lićwinko
21:05 100m ppł K F
21:15 oszczep M F ew. Krukowski
21:20 5000m M F
21:45 1500m M 10bój
22:30 4x100m K F
22:50 4x100m M F
Dzień 10 (13 sierpnia)
Sesja poranna i popołudniowa
08:45 50km chód K, M F Augustyn, Błocki, Fedaczyński
13:20 20km chód K F
15:20 20km chód M F Brzozowski, Błocki, Jelonek
Sesja wieczorna
20:00 skok wzwyż M F ew. Bednarek
20:10 dysk K F
20:35 5000m K F
21:10 800m K F ew. Jóźwik, Cichocka
21:30 1500m M F ew. Lewandowski, Rozmys
21:55 4x400m K F ew. Polska
22:15 4x400m M F ew. Polska

Program do pobrania:
Mistrzostwa Świata Londyn 2017 – program zawodów

Zachęcamy gorąco do kibicowania i trzymamy kciuki !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ