W Bydgoszczy (na terenie hali WKS „Zawisza”) w dniach 4-5 listopada br., na wzór ubiegłych lat, odbędą się badania zawodników proponowanych do ZKN woj. Wielkopolskiego.

Badania nie są równoznaczne z przyjęciem do ZKN. Jednak brak tych badań automatycznie zamyka drogę do dalszego postępowania kwalifikacyjnego kadry i tym samym szkolenia na obozach wojewódzkich w roku 2018.

Badania będą przeprowadzane w dwóch grupach tj. popołudniowej w dniu 4.11 i ranno-dopołudniowej w dniu 5.11. Sesja popołudniowa w sobotę rozpocznie się od godz. 14:00 (do przebadania ok 60 zawodników). Natomiast badania w niedzielę 5.11 rozpoczną się od godz 9:30 i potrwają do późnego popołudnia (do przebadania ok. 140 zawodników). Zawodnicy powinni przybyć na badania zgodnie z podziałem (grupy klubowe) zamieszczonym na listach poniżej.
Dla części zawodników tegorocznej kadry (zaznaczonych na żółto) , którzy uzyskali w bieżącym sezonie minima PZLA  ok. 60 osób możliwe jest zamówienie bezpłatnego obiadu po uprzednim imiennym zgłoszeniu tego  telefonicznie w WZLA do dnia 2.11 br.. Dla badanych zawodników nie przewiduje się noclegów.

Lista powołanych zawodników (poszczególne bloki konkurencji w różnych zakładkach pliku excel):

BADANIA ZKN NA SEZON 2018 BYDGOSZCZ 4-5.11 (całość)

Koszty dojazdu na badania ponoszą zawodnicy  lub kluby.

Prosimy kluby macierzyste o zapewnienie opieki zawodnikom (szczególnie najmłodszym) na czas podróży i badań.

Zawodnicy powołani na badania do Bydgoszczy w dniach 4-5.11.2017 
Propozycje trenerów blokowych ZKNJiM Wielkopolska w oparciu o minima PZLA na 2018 r

Badnia w dniu 4.11.2017  Badnia w dniu 5.11.2016 
od ok. godz 14:00 od ok. godz 9:30
Proponowane kluby Proponowane kluby
Klub Klub
KS Energetyka Poznań KS Stal Ostrów Wlkp.
KS Gwardia Piła LKLA Krokus Leszno
LUKS Orkan Września LKS Maraton Turek
MKS Gniezno LKS Orkan Ostrzeszów
OŚ AZS Poznań LKS Osir Pleszew
PLKS Gwda Piła LKS Sana Kościan
SKS Unia Swarzędz MKS Juvenia Puszczykowo
SL Olimpia Poznań MUKS Kadet Rawicz
UKS DĄB Suchy Las MUKS Szok Bojanowo
UKS Jedynka Gostyń UKS 12 Kalisz
UKS Olimp Duszniki UKS 9 Kalisz
UKS Orkan Środa Wlkp. UKS Achilles Leszno
UKS Przełaj Żerków
UKS Skoczek Skoki
UKS Skoczek Władysławów
UKS Sprint Przeźmierowo
UMKS Iskra Wolsztyn
WMLKS Nadodrze Powodowo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ