Na podstawie założeń z poprzedniego roku oraz punktów przyznanych na podstawie współzawodnictwa młodzieży (stan na 12.01.2018) przedstawiamy wstępną prognozę limitu osób KWM dla poszczególnych klubów.

Przypominamy, że wciąż nie ma ostatecznej wersji punktacji współzawodnictwa młodzieży – dlatego opieramy się na dostępnych oficjalnych danych jakie są  zawarte na stronie Instytutu Sportu. Ostateczny limit zostanie jeszcze zweryfikowany o końcowe wyliczenia – jednak zmiany nie powinny być już znaczące.

Zawodnicy z drugą klasą sportową zakwalifikowani są do KWM w pierwszej kolejności.

Prosimy zgłaszać osoby do KWM przez system Dom-Tel (termin do 31.01.2018). Prosimy również zgłaszać osoby do rezerwy KWM – zaznaczając te osoby jako PK (optymalnie, aby rezerwa osób wynosiła co najmniej 50% zgłoszonych zawodników do kadry podstawowej).

Szkolenie w 2018 roku będzie obejmowało:  akcję zimową (ferie), akcje letnią (druga połowa lipca oraz sierpień) oraz w przypadku dostępnych limitów również akcję jesienną (październik-grudzień).

Przypominamy, iż ze szkolenia mogą korzystać tylko osoby zgłoszone przez system dom -tel

Limit osób podany wraz z zawodnikami posiadającymi II klasę sportową.

KLUB Limit osób
AZS OŚ Poznań 2
UKS Orkan Środa Wlkp. 5
KS Gwardia Piła 6
MKS Juvenia Puszczykowo 12
LUKS Orkan Września 10
WMLKS Nadodrze Powodowo 5
PLKS Gwda Piła 7
MUKS Kadet Rawicz 3
UKS 12 Kalisz 3
LKS Orkan Ostrzeszów 6
MKS Baszta Szamotuły 2
UKS Achilles Leszno 4
LKS Maraton Turek 1
KS Stal Ostrów Wlkp. 3
UMKS Iskra Wolsztyn 3
LKS OSiR Pleszew 3
UKS Przełaj Żerków 4
UKS Gimnazjon Suchy Las 0
UKS Dziewiątka OSRiR Kalisz 1
UKS Olimp Duszniki 2
UKS Skoczek Władysławów 1
KS Energetyk Poznań 2
LKLA Krokus Astromal Leszno 1
MUKS Szok Bojanowo 1
MKS Gniezno 1
UKS Sprinter Słodków 1
UKS Halszka Szamotuły 1
UKS Jedynka Gostyń 1
UKS Krotowski Mosina 0
SL Olimpia Poznań 3
UKS Jedynka Piła 0
UKS Dąb Suchy Las 1
SKS Unia Swarzedz 0

 

Zawodnicy z II klasą sportową – zakwalifikowani bezpośrednio do KWM (na podst. systemu Dom-tel)

1 UKS Olimp Duszniki Julia Dziamska
2 LUKS Orkan Września Martyna Guzowska
3 MUKS Szok Bojanowo Julia Świburtowicz
4 KS Stal Ostrów Wlkp. Marta Żyłka
5 LUKS Orkan Września Zuzanna Kniat
6 LUKS Orkan Września Bartosz Kowalski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ