Podsumowanie konkursu im. K.Hoffmanna za 2017r odbędzie się 12 marca (poniedziałek) o godz. 13:00 w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego (główne wejście) przy ul. Aleja Niepodległości 16/18.

Aktualne wyniki:

Wyniki 47. Konkursu Nadziei Olimpijskich im. Karola Hoffmanna za 2017 rok
Chłopcy
1KajdanHubert2004LUKS Orkan Września 535
2KrugerFilip2004UMKS Iskra Wolsztyn 471
3HylGracjan2005PLKS Gwda Piła 246
4PiasecznyBorys2004LUKS Orkan Września 242
5SokołowskiKamil2004KS Energetyk Poznań 212
6TomaszewskiDominik2004LUKS Orkan Września 202
Dziewczęta
1DubertMartyna2004UKS Orkan Środa Wlkp. 647
2TwardowskaAgata2004UKS Orkan Środa Wlkp. 620
3UrbaniakKalina2004UKS Dąb Suchy Las 511
4WitkowskaJulia2004KS Gwardia Piła 415
5ŁuczakAleksandra2004SL Olimpia Poznań 397
6ZenkowskaJulia2004KS Gwardia Piła 363
Młodzicy
1KowalskiBartosz2003LUKS Orkan Września64
2AleksandrowiczDawid2002UKS Przełaj Żerków55
3KowalczykMaciej2003SL Olimpia Poznań52
4KozinaFilip2002WMLKS Nadodrze Powodowo51
5KrólMarcin2003PLKS Gwda Piła49
6Kozelan Hubert2003LKS Maraton Turek47
7KonekPiotr2002PLKS Gwda Piła42
RoszczakBartosz2003UKS Achilles Leszno42
ZiółkowskiAdam2002MKS Juvenia Puszczykowo42
10JuszczakSzymon2003UKS Przełaj Żerków41
PatelaMikołaj2002UKS Olimp Duszniki41
Młodziczki
1MajewskaMarika2002LUKS Orkan Września66
2BarańskaVanessa2002MUKS Kadet Rawicz65
3JędraszakRoksana2002MKS Juvenia Puszczykowo64
4KniatZuzanna2003LUKS Orkan Września61
5PollRoksana2002UKS Orkan Środa Wlkp.58
6GuzowskaMartyna2003LUKS Orkan Września48
ŻyłkaMarta2003KS Stal Ostrów Wlkp.48
8ŚwirbutowiczJulia2003MUKS Szok Bojanowo46
9DziamskaJulia2003UKS Olimp Duszniki44
MrugalskaNikola2002MKS Juvenia Puszczykowo44
Juniorzy Młodsi
1GoździewiczPiotr2001UKS 12 Kalisz104
2MarokWojciech2001UKS Orkan Środa Wlkp.91
3WarszawskiKornel2000LKS Orkan Ostrzeszów62
4MireckiGrzegorz2000LUKS Orkan Września59
5JastrzębskiKacper2000LKS Orkan Ostrzeszów51
BorowikDawid2001PLKS Gwda Piła51
7WojciechowskiKrystian2000PLKS Gwda Piła46
8TuczyńskiMichał2000KS Stal Ostrów Wlkp.41
9DudziakPiotr2000MKS Juvenia Puszczykowo40
10PiechockiDobromir2001LUKS Orkan Września38
Juniorki Młodsze
1KlocekNatalia2001UKS Halszka Szamotuły97
2LacheleSusane2000KS Gwardia Piła74
3GuzowskaPaulina2000LUKS Orkan Września61
4StyśAleksandra2001MKS Juvenia Puszczykowo55
5WybierałaBeata2000MUKS Kadet Rawicz50
6SmoleńKaja2000KS Gwardia Piła49
7NeumannSara2000UKS Orkan Środa Wlkp.46
8MaciejewskaAnna2000UKS Achilles Leszno45
9JankowskaMartyna2000UKS Orkan Środa Wlkp.44
10KlimaszJolanta2001UKS Achilles Leszno42
Juniorzy
1ZimnyTymoteusz1998MKS Baszta Szamotuły99
2DworczakNikodem1998WMLKS Nadodrze Powodowo67
3SwancarKamil1998LUKS Orkan Września60
4JakóbczakMikołaj1998LKS Orkan Ostrzeszów59
5OlejniczakJakub1998MKS Juvenia Puszczykowo57
6WylęgaNikodem1998LKS Orkan Ostrzeszów54
7DrozdowiczArkadiusz1998PLKS Gwda Piła53
8ZdrojewskiAmadeusz1998MKS Juvenia Puszczykowo51
9SiudaMateusz1998LKS OSiR Pleszew46
10WeselaAdrian1998UKS Orkan Środa Wlkp.43
Juniorki
1MaciejewskaPatrycja1999UKS Achilles Leszno96
2AdamekKlaudia1999KS Gwardia Piła86
3SkoczylasPatrycja1999UKS 12 Kalisz72
4HofmanMaria1999SL Olimpia Poznań50
WinkowskaMarcelina1998MKS Juvenia Puszczykowo50
6KulpińskaAnna1999UKS Orkan Środa Wlkp.45
FrajerAleksandra1998WMLKS Nadodrze Powodowo45
8AdamekPatrycja1999KS Gwardia Piła43
9KurkowiakSandra1999LKS OSiR Pleszew37
10WszelakaMagdalena1999LUKS Orkan Września34
TRENERZY
1Igancy Krzewiński6
2Andrzej Pujdak5
3Przemysław Pawlak3
Hanna Górska3
Mateusz Gościniak3
Roman Marciniak3

Wyniki szczegółowe:
Hoffmann 47. Konkurs punktacja

Regulamin Konkursu:
Regulamin konkursu

Nie ma ludzi nieomylnych – dlatego w razie znalezienia błędu skutkującego zamianą miejsc zawodników proszę o kontakt telefoniczny (61 852 86 32) lub mailowy (wzla@pzla.pl) najdalej do piątku 09.03.2018. Po tym czasie zostaną opublikowane oficjalne listy wyróżnionych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ