Przez cztery wiosenne czwartki popołudniami na stadionie lekkoatletycznym w Puszczykowie będą odbywały się zawody dla dzieci. W zawodach mogą wystartować dzieci w wieku 6-13 lat. Dzieci wystartują w pięciu oddzielnych kategoriach wiekowych ( 2005, 2006, 2007, 2008-2009, 2010 i młodsi). Na każdych zawodach można wziąć udział  max. w dwóch konkurencjach – w jednej biegowej ( do wyboru- 60m, 300m, 600m dziewczęta, 1000m chłopcy) i w jednej technicznej (skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową).

Podczas zawodów dzieci otrzymają napoje i zdrowe przekąski. Wśród wszystkich uczestników będą losowane nagrody- niespodzianki.

Udział w zawodach jest bezpłatny. Zawody finansowane są z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Urzędu Miasta w Puszczykowie i klubu MKS Juvenia Puszczykowo.

W czasie zawodów prowadzona będzie punktacja szkół. Szkoła z Puszczykowa, która uzyska największą liczbę punktów podczas wszystkich startów (6 startów wiosną i jesienią) otrzyma nagrodę specjalną w postaci sprzętu lekkoatletycznego.

Dla startujących szkół przewidziane są puchary za miejsca I- VI.

Dzieci, które wystartują we wszystkich zawodach w cyklu Czwartków Lekkoatletycznych (cztery starty wiosną oraz trzy jesienią) otrzymają nagrody- niespodzianki.

Terminy zawodów-  19 kwietnia, 26 kwietnia, 10 maja oraz FINAŁ 24 maja. Zawody rozpoczynają się o godz. 16.30 na stadionie w Puszczykowie (wjazd od ul. Żupańskiego). Zapisy odbywają się na miejscu na 15 minut przed rozpoczęciem zawodów.

Więcej informacji na stronie http://www.juveniapuszczykowo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.