WYNIKI:

180901WynikiKLM2

Wyniki współzawodnictwa po pierwszym rzucie wyglądają następująco:

MiejsceKlubKMSUMA
1UKS Orkan Środa Wlkp.13339592292
2PLKS Gwda Piła95412462200
3KS Stal LA Ostr?w Wlkp.12128852097
4MKS Baszta Szamotuły8559971852
5UKS Achilles Leszno9228211743
6KS Gwardia Piła12074711678
7WMLKS Nadodrze Powodowo8078701677
8LUKS Orkan Września7768771653
9UKS Przełaj Żerków11613571518
10OŚ AZS Poznań6437651408
11MKS Juvenia Puszczykowo12801201400
12UKS Olimp Duszniki10791361215
13UKS Sportowiec Borowo8323481180
14LKS Orkan Ostrzesz?w7034521155
15UMKS Iskra Wolsztyn6644761140
16UKS Dąb Suchy Las971681039
17LKS OSiR Pleszew595393988
18MKS Jedynka Jarocin706254960
19UKS 12 Kalisz83989928
20UKS Skoczek Władysławów155714869
21UKS Sprinter Słodków410210620
22KS Energetyk Poznań365221586
23MUKS Kadet Rawicz257276533
24UKS Piątka Jarocin293134427
25SL Olimpia Poznań422422
26UKS Krotowski Mosina89231320
27LKS Maraton Turek315315
28UKS Jedynka Gostyń251251
29LKLA Krokus Astromal Leszno206206
30MUKS Szok Bojanowo170170
31MKS-MOS Śrem124124

Punktacja została obliczona ręcznie – mogą zdarzyć się błędy – proszę o informację jeśli trzeba coś poprawić.
Szczegółowe obliczenia w pliku poniżej:
Klubowa Liga Młodzików – szczegółowe wyniki

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ