Przedstawiamy kilka informacji przed Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży w lekkiej atletyce, którą organizujemy w dniach 09-12.07.2019 w Poznaniu:

 1. Kierownikiem reprezentacji został mianowany trener Artur Walczak-Mortezaei (WMLKS Nadodrze Powodowo).
 2. Uczestnicy z województwa wielkopolskiego dojeżdżają do Poznania na własny koszt. Koszty te nie będą rozliczane przez WZLA.
 3. Osoby, które mieszczą się w regulaminowych widełkach (ranking 1-20) oraz osoby towarzyszące-trenerzy zgodnie z przysługującym limitem (9) mają zapewniony pobyt. Pozostali wg zgłoszeń – na własny koszt.
 4. Zostaną Państwo zakwaterowani w akademiku Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu – Danuśka – ul. Piątkowska 94/B (pokoje 2 i 3 osobowe).
 5. Kolacja pierwszego dnia (wtorek 09.07) oraz śniadania w pozostałe dni będą wydawane na stołówce Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu (ul. Wojska Polskiego 30), natomiast obiady i kolacje na stadionie.
 6. Każdy z uczestników OOM musi złożyć w biurze zawodów następujące oświadczenie:
  LUBUSKIE_ZGODY PRZETWARZANIE DANYCH_OOM 2019(1)
 7. Prosimy o przyjazd na weryfikację w godzinach późnopopołudniowych (17-18) żeby uniknąć tłoku podczas weryfikacji w biurze zawodów – budynek Oddziału POSiR Golęcin (I piętro sala konferencyjna).
 8. Uczestnicy OOM – mogą poruszać się bezpłatnie środkami komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) obsługiwanymi przez Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu za okazaniem identyfikatora.
  Schematy sieci tramwajowych i autobusowych:
  https://www.ztm.poznan.pl/pl/komunikacja/mapy-i-schematy-sieci/
 9. Załączniki:
 10.  Pamiętajcie także, że jesteśmy gospodarzami – bądźcie więc pomocni kolegom i koleżankom, którzy nie znają stadionu, mają trudności w poruszaniu się po mieście lub nie wiedzą, o której godzinie trzeba być na Starym Rynku, aby zobaczyć trykające się koziołki – JESTEŚCIE NASZĄ WIZYTÓWKĄ 🙂
  • …. i na koniec jeszcze mała PROŚBA – w związku z natłokiem obowiązków proszę kontaktować się ze mną tylko w bardzo pilnych sprawach – za uszanowanie prośby z góry dziękuję 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.