Kalendarz 2019

DataMiejsceZawodyOrganizatorRegulaminProgram minutowyWyniki
05.01Środa WlkpMityng halowy+ WZLA Halowe Mistrzostwa Wielkopolski w pchnięciu kuląUKS Orkan Środa Wlkp.+ WZLARegulaminProgram minutowy projektWyniki
12.01KaliszWZLA Halowe Mistrzostwa Wielkopolski U'16 + mityngWZLA + UKS 12 KaliszRegulaminProgram minutowy projektWyniki
02.02KaliszWZLA Halowe Mistrzostwa Wielkopolski U'18 + mityngWZLA + UKS 12 KaliszRegulaminProgram minutowyWyniki
08-10.02ToruńHalowe Mistrzostwa Polski U'18 U'20PZLAInformacja techniczna
Regulamin
Program minutowy projekt
16-17.02ToruńHalowe Mistrzostwa Polski Senior?wPZLARegulamin
Komunikat organizacyjny
Program minutowy projekt
09.03Wielkopolskie/Poznań WolaMiędzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych + Mistrzostwa Wielkopolski U'14,U'16,U'18,U'20,OPENWZLARegulamin MWlkp
Regulamin MMu16 WP-ZPM
Wyniki - MWlkp
Wyniki - MMu16 poprawione
23.03do ustaleniaMistrzostwa Polski w biegach przełajowychPZLA
13.04ZaniemyślMiędzynarodowe Zawody w Chodzie SportowymWZ LZSWyniki
25.04PoznańCzwartek LA WZLARegulaminWyniki
25.04PiłaMistrzostwa Polski Zrzeszenia LZSLZS, PLKS Gwda Piła
27.04BiałogardMistrzostwa Polski U'20, U'23, OPEN w biegu na 10 000 mPZLA
28.04PoznańMityng Otwarcia Sezonu 2019WZLARegulaminProgram minutowyWyniki
05.05Środa WlkpMityng Okręgowy UKS Orkan Środa Wlkp.RegulaminProgram minutowy v.2Wyniki
09.05PoznańCzwartek LA wzlaRegulaminStadion AWF Poznań godz. 15:30Wyniki
11.05PiłaOgólnopolski Mityng Kwalifikacyjny PLKS Gwda PiłaPLKS Gwda PiłaRegulaminProgram minutowyWyniki
15.05PoznańCzwartek LAWZLARegulaminStadion AWF Poznań godz. 15:30Wyniki
18.05ŻerkówMityng okręgowyUKS Przełaj ŻerkówRegulaminProgram minutowy v.2Wyniki
19.05WrześniaNestle Cup - el. regionalneWZLARegulaminWyniki
22.05PoznańCzwartek LA WZLAStadion AWF Poznań godz. 15:30Wyniki
25-26.05PIŁAWZLA Mistrzostwa Wielkopolski U'18, U'20 + eliminacje sztafet OOM - 1 runda DMP U'20WZLA, PLKS Gwda PiłaRegulaminProgram minutowy aktualizacjaWyniki
29.05PoznańCzwartek LAWZLAStadion AWF Poznań godz. 15:30
08.06LesznoMityng okręgowyUKS Achilles LesznoProgram minutowyWyniki
08-09.06 do ustaleniaMistrzostwa Polski w wielobojach + sztafetyPZLA
05.06PoznańFinał Miejski Czwartków LAWZLAStadion AWF Poznań godz. 15:30
15.06PiłaWZLA Mistrzostwa Wielkopolski U'16 WZLARegulaminProgram minutowyWyniki
22.06ObornikiMityng okręgowy ObornikiRegulaminProgram minutowyWyniki
29-30.06LublinMistrzostwa Polski U'23PZLA
02.07PoznańMityng kontrolny przed OOMWZLA, POSiRRegulamin
Mapka wydarzenia
02.07PoznańPoznań Athletics Grand Prix 2019POSiRWWW
03-05.07RacibórzMistrzostwa Polski U'20PZLA
09-12.07 PoznańOgólnopolska Olimpiada MłodzieżyLubuska Federacja Sportu, WZLAProgram minutowy
23-25.08RadomMistrzostwa Polski senior?wPZLAKomunikat organizacyjny
Informacja techniczna
Program minutowy projekt
29-31.08SiedlceOgólnopolskie Igrzyska LZSLZS
01.09PoznańMityng Okręgowy + Klubowa Liga Młodzików – II rzutWZLARegulamin
07.09SzczecinMiędzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików ZZLARegulamin MMMu16
Regulamin ogólny PZLA
15.09LesznoGrand Prix Leszna 2019LKLA Krokus Astromal Leszno
19.09PoznańPoznańskie Czwartki LAWZLA
21-22.09TarnówMistrzostwa Polski U'16PZLAKomunikat organizacyjny
26.09PoznańPoznańskie Czwartki LAWZLA
28.09PoznańMityng Zakończenia Sezonu 2019WZLA
03.10PoznańPoznańskie Czwartki LAWZLA