Wykaz trenerów

1 AZS OŚ Poznań Osik Tadeusz, Grenda Jan, Rejewski Robert, Motyl Edward, Nowak Grzegorz, Biernacki Jacek, Biedermann Roman, Maćkowiak Robert, Ostrowski Ryszard, Cieślicka Elżbieta
2 GKS Tarnovia Tarnowo Maćkowiak Robert
3 KS Energetyk Poznań Grenda Jan, Grenda Agnieszka
4 KS Gwardia Piła Żyliński Jerzy, Chwałek Jarosław, Marciniak Roman, Chrząszcz Piotr, Rajewicz Czesław
4 KS Stal LA Ostrów Wlkp. Marek Walczak, Michał Walczak, Kamila Grzegorowska
6 LKLA Krokus Astromal Leszno Ptak Krzysztof
7 LKS Maraton Turek Panfil Mirosław, Ryczyński Zbigniew,
8 LKS Orkan Ostrzeszów Nalepa Marek, Winny Antoni, Sobieraj Dawid
9 LKS OSiR Pleszew Woźniak Bernard, Kruchowska-Wojcieszak Patrycja
10 LKS Sana Kościan Talikadze Roman
11 LUKS Orkan Września Kaczor Adam , Pujdak Andrzej, Pawlak Przemysław, Szymkowiak Tomasz, Wojtyś Karolina
12 MKS Baszta Szamotuły Zielińska Janina, Wiśniewski Roman, Olejnicka Dominika, Unger Krzysztof, Greczka Anna
13 MKS Gniezno Szymańska Hanna, Gorczyński Paweł, Piniarski Paweł
14 MKS Juvenia Puszczykowo Jagaciak Jarosław, Ziółkowska Joanna, Łuczak Bernadetta, Chmielarz Lucyna, Gościniak Marcin,
15 MUKS Kadet Rawicz Jusiak Bogusław, Świtała Aldona
16 MUKS Szok Bojanowo Ratajczak Maciej
17 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bronowicki Ryszard
18 OKL Oborniki Agnieszka Maluśkiewicz, Sebastian Nowicki
19 PLKS Gwda Piła Krzewiński Ignacy, Łapacz Zbigniew, Piątek Zenon, Wyrzykiewicz Adrian
20 SKS Unia Swarzędz Michał Ławrowski, Szymon Bytniewski
21 SL Olimpia Poznań Dziamski Krzysztof, Dominik Korpik, Przemysław Czerniak
22 UKS 12 Kalisz Kisiel Krzysztof, Wiśniewski Paweł, Wange Adrianna, Małecki Marcin
23 UKS 9 OSRiR Kalisz
24 UKS Achilles Leszno Górski Dariusz, Górska Hanna, Perdon Dariusz
25 UKS Dąb Suchy Las Gulczyńska Grażyna, Tylak Łukasz
26 UKS Halszka Szamotuły Świst Jerzy, Wojciechowska Helena
27 UKS Jedynka Gostyń Sadowski Waldemar
28 UKS Jedynka Piła Olszewski Ryszard
29 UKS Krotowski Mosina Kilian Marcin, Gryza Beata
30 UKS Olimp Duszniki Pluciński Krzysztof, Plucińska Małgorzata
31 UKS Orkan Środa Wlkp. Kaczor Mieczysław, Cichowlas Agnieszka, Kobierski Andrzej, Zaworski Marek
32 UKS Piątka Jarocin Szymkowiak Marcin
33 UKS Przełaj Żerków Bierła Władysław, Bierła Dawid, Wyduba Roman
34 UKS Skoczek Skoki Nowak Wiesław
35 UKS Skoczek Władysławów Berliński Florian, Wiśniewski Bartłomiej
36 UKS Sportowiec Borowo Itkowiak Robert, Itkowiak Beata
37 UKS Sprint Przeźmierowo  Bebejewski Michał
38 UKS Sprinter Słodków Rosiak Robert
39 UMKS Iskra Wolsztyn Skwierzyński Jacek, Czarnecki Mateusz, Weiss Elżbieta
40 WMLKS Nadodrze Powodowo Polak Mirosław, Walczak-Mortezaei Artur, Bok Aleksandra