Kalendarz 2018

TERMINMIEJSCENAZWA ZAWODÓWORGANIZATORREGULAMINPROGRAM MINUTOWYWYNIKI
13.01Środa WlkpMityng halowy+ Halowe Mistrzostwa Wielkopolski w pchnięciu kuląOrkan ŚrodaRegulaminProgram minutowyWyniki Chód
Wyniki
20.01KaliszHalowe Mistrzostwa Wielkopolski U’16 + mityngWZLA + UKS 12 KaliszRegulaminProjekt programu min. wersja 2Wyniki
27.01KaliszHalowe Mistrzostwa Wielkopolski U’18 + mityngWZLA + UKS 12 KaliszRegulaminProgram minutowyWyniki
9-11.02ToruńHalowe Mistrzostwa Polski U’18 U’20PZLARegulamin
Regulamin wieloboje
Komunikat organizacyjnyWyniki
17-18.02ToruńHalowe Mistrzostwa Polski SeniorówPZLARegulamin
Komunikat organizacyjny
Informacja techniczna
Projekt programu min.Wyniki
02-03.03ŻerkówMistrzostwa Polski LZS w biegach przełajowychLZSRegulaminWyniki
10.03BiałogardMiędzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych + Mistrzostwa Wielkopolski U’16ZZLARegulaminWyniki
11.03PoznańMistrzostwa Wielkopolski w biegach przełajowychWZLARegulaminWyniki
12.03Poznań47. Konkurs Nadziei Olimpijskich im. Karola HoffmannaWZLAWyniki nieoficjalne
17.03ŻaganMistrzotwa Polski w biegach przełajowychPZLAWyniki
13.04SolecMistrzostwa Wielkopolski LZS w biegach przełajowych - ranking powiatów w biegach przełajowychLZSRegulamin
Regulamin ranking powiatów
14.04ZaniemyślMiędzynarodowy Mityng w chodzie sportowymLZSRegulaminWyniki
25.04PiłaMistrzostwa Wielkpolski LZS U’18, U’20, U’23LZSRegulamin
26.04PoznańCzwartek LA (IV)WZLARegulaminodwołanyodwołany
28.04PoznańMityng Otwarcia Sezonu 2018WZLARegulaminProgram minutowyWyniki
06.05PoznańMityng OkręgowyWZLARegulaminProjekt programu min.Wyniki
10.05PoznańCzwartek LA (V)WZLARegulaminWyniki
12.05ŻerkówMityng Okręgowy + dysk oraz młot Środa Wlkp.Przełaj Żerków+ Orkan Środa Wlkp.RegulaminProgram minutowyWyniki
17.05PoznańCzwartek LA (VI)WZLARegulaminWyniki
do 19.05Poznań XIX WIMS Igrzyska Dzieci finały rejonów w Czwórboju LA, (Kalisz, Konin, Leszno, Piła, Teren Wschód, Teren Zachód),SZS
19.05-20.05 PoznańMityng okręgowy (+ wieoboje oraz sztafety – I dzień) oraz (II dzień: konkurencje młodzika +wieloboje),
regionalne el. DMP U20 I runda
WZLARegulaminProjekt programu min.Wyniki
20.05ŁódźMistrzostwa Polski AZSAZS
24.05PoznańCzwartek LA (VII)WZLARegulaminWyniki
26.05PiłaMityng Ogólnopolski – Gwda Piła - regionalne el. DMP U20 II rundaPLKS Gwda PiłaRegulaminPlakatWyniki
26.05LesznoGrand Prix Leszna 2018LKLA Krokus Astromal LesznoRegulaminProgram minutowyWyniki
do 30.05Poznań Igrzyska Młodzieży Szkolnej Drużynowa Szkolna Liga Lekkoatletyczna – 3 strefySZS
do 30.05Poznań XIX WIMS Finał Wojewódzki Mistrzostwa w Czwórboju LASZS
01.06-02.06SuwałkiMistrzostwa Polski w wielobojach oraz w sztafetachPZLA
03.06PoznańMistrzostwa Wielkopolski U’16 + Klubowa Liga Młodzików – I rzut, el. sztafet do OOMWZLARegulaminProgram minutowyWyniki
07.06PoznańFinał Wojewódzki Czwartków LA WZLAWyniki [akt.21.06.2018]
16-17-06PoznańMistrzostwa Wielkopolski U’18, U’ 20 + III runda DMP U’20WZLARegulaminProgram minutowyWyniki
Zdjęcia I
Zdjęcia II
23-25.06WłocławekMistrzostwa Polski U’20PZLA
30.06-1.07SieradzMistrzostwa Polski U’23PZLA
7.07PoznańMityng OkręgowyWZLAODWOŁANY
21.07PoznańMityng Okręgowy WZLARegulaminProgram minutowyWyniki
20-22.07LublinMistrzostwa Polski senior?wPZLA
27-29.07ChorzówOgólnopolska Olimpiada MłodzieżyPZLARegulamin
25.08LesznoMityng OkręgowyUKS Achilles LesznoRegulaminProgram minutowyWyniki
31.08ŁódźMistrzostwa Polski Junior?w AZSAZS
01.09PoznańMityng Okręgowy + Klubowa Liga Młodzików – II rzutWZLARegulaminProgram minutowyWyniki
08.09PoznańMiędzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików WZLARegulamin
15.09KaliszKaliski Mityng w chodzie sportowymUKS 12 Kalisz
19.09WrześniaXII Memoriał Głuszka – Mistrzostwa Wielkpolski LZS juniorów młodszychLZSRegulamin
20.09PoznańCzwartek LAWZLA
22-23.09BełchatówMistrzostwa Polski U’16PZLA
25.09ŻerkówMemoriał Kobielskiego – Mistrzostwa Wielkpolski LZS młodzikówLZSRegulamin
27.09PoznańCzwartek LAWZLA
29.09PoznańMityng Zakończenia Sezonu 2018WZLA
do 06.10PoznańLicealiada Szkolna Liga Lekkoatletyczna – rzut jesiennySZS